BIZNESO

BIZNESO

Miejsce wirutalnych spotkań biznesowych. To tutaj znajdziesz wiele interesujących firm, które są gotowe na współpracę z Tobą.

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

503 111 099

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada zróżnicowany wariant pojazdów, udostępniony zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, w zależności od tego, który nas interesuje. Co nas wyróżnia na rynku: stan techniczny pojazdów, wszelkie kwestie ubezpieczeniowe, wymogi mówiące o odpowiednim doświadczeniu „za kółkiem”, ceny przedstawianej oferty. Czy planujesz urlop w Polsce, czy też masz niespodziewaną awarię, warto znać ofertę lokalnej wypożyczalni samochodów. Najistotniejszą zaletą wynikającą z wypożyczenia samochodu jest swoboda podczas poruszania się. Jest to bardzo dobra opcja szczególnie w przypadku wspomnianych we wstępie wakacji. W ofercie mamy również – wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba. Masz działalność gospodarczą? W wypożyczalni mamy również samochody dostawcze. W chwili gdy potrzeba Ci auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą dla nas opcją. Bez względu na to czy chcesz wynająć pojazd w celu prywatnym, czy też służbowym, pewne jest, że usługa będzie wyświadczona natychmiastowo. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy jesteśmy zasypani masą zobowiązań, a nasz własny samochód został zniszczony np. na skutek wypadku drogowego. Mamy dzięki temu możliwość szybkiego pozyskania pojazdu zastępczego, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl
ul. Złotnicza 14, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 503 111 099
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl: Wypożyczalnia busów Jelenia Góra

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.