BIZNESO

BIZNESO

Miejsce wirutalnych spotkań biznesowych. To tutaj znajdziesz wiele interesujących firm, które są gotowe na współpracę z Tobą.

Hurtownia warzyw Pol Mar

+48 660 459 458

Hurtownia warzyw i owoców Pol Mar codziennie zaopatrza dystrybutorów i kucharzy w świeże owoce i warzywa. Nasza działalność cechuje współpraca z ponad 10000 lokalnych producentów i dostawców. Dopasowuje się do Twoich potrzeb, a każde zamówienie przekłada się na kompleksową i jakościową obsługę. Najważniejsza w przypadku świeżych owoców i warzyw jest szybkość reakcji, Polmar: Sprzedaż warzyw i owoców oferuje rozwiązania spełniające oczekiwania naszych współpracowników. Dzięki nowoczesnej logistyce składającej się z floty 50 chłodnizapewniamy dostawę naszego asortymentu w dostosowanych warunkach, aby zagwarantować Państwu świeżość i smak. Pol Mar Paweł Grzyb to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Nasze produkty odnajdą Państwo na półkach największych sieci spożywczych w europie. Aby zagwarantować całkowite optymalną jakość i bezpieczeństwo, kontrolujemy nasze produkty od pola do talerza.

Hurtownia warzyw Pol Mar

Hurtownia warzyw Pol Mar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Sprzedaż warzyw

Hurtownia warzyw Pol Mar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.