BIZNESO

BIZNESO

Miejsce wirutalnych spotkań biznesowych. To tutaj znajdziesz wiele interesujących firm, które są gotowe na współpracę z Tobą.

Smart Kids Planet

727 770 880

Jeżeli jesteś rodzicem wypatrującym dla swojego dziecka interesujących miejsc rozrywki, jakie równocześnie będą aktywizowały jego rozwój, SmartKidsPlanet to w samej rzeczy właściwy wybór. Jest to miejsce, w którym całkowicie poczują się również małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te o wiele starsze. Coś dla siebie znajdą nawet dziesięciolatki.
Co wizyta w Centrum Mądrej Zabawy da dzieciom?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, żeby nie tylko dostarczały radości, niemniej jednak również korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Dobraliśmy atrakcje tak, żeby SmartKidsPlanet kształtowało fantazję i kreatywność. To miejsce, w jakim rozwijane są również umiejętności motoryczne. Co ważne, w SmartKidsPlanet dzieci mają okazję bawić się z innymi, co nadzwyczaj korzystnie wpływa na ich rozwój społeczny.

Smart Kids Planet

Smart Kids Planet

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Smart Kids Planet
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.