BIZNESO

BIZNESO

Miejsce wirutalnych spotkań biznesowych. To tutaj znajdziesz wiele interesujących firm, które są gotowe na współpracę z Tobą.

Sklep z biżuterią srebrną Silveris.pl

Biżuteria ze srebra najwyższej jakości w bezwzględnie konkurencyjnych cenach. Wykonana z niezwykłą ścisłością i troskliwością o najdrobniejsze detale. Oferujemy kolczyki ze srebra dodatkowo z zapięciem typu sztyft, jak i bigiel, bransoletki na dłoń i kostkę, łańcuszki z zawieszkami, broszki, a prócz tego szeroką gamę środków czyszczących dedykowanych do biżuterii srebrnej. Wszystko to, specjalnie dla Państwa, osiągalne jest w sklepie internetowym silveris.pl. Co więcej, sklep poza nowoczesnymi procedurami płatności proponuje szybką realizację złożonych zleceń, pomoc na każdym kroku transakcji przez kontakt telefoniczny, mailowy ewentualnie za pośrednictwem komunikatorów a także pakowanie biżuterii jako podarek, na żądanie klienta.

Sklep z biżuterią srebrną Silveris.pl

Sklep z biżuterią srebrną Silveris.pl

https://silveris.pl
,
Tel.
e-mail:
NIP:
REGON:

https://silveris.pl: sprawdź w sklepie

Sklep z biżuterią srebrną Silveris.pl
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.