BIZNESO

BIZNESO

Miejsce wirutalnych spotkań biznesowych. To tutaj znajdziesz wiele interesujących firm, które są gotowe na współpracę z Tobą.

Nieprzemakalny ochraniacz podkład

503-684-158

Jesteśmy grupą osób, która od jednej dekady zajmuje się szyciem podkładów ochraniaczy i prześcieradeł nieprzemakalnych. Nasze produkty charakteryzują się dobrą jakością, jaką uzyskaliśmy przez cały okres istnienia na rynku, dlatego też od teraz możemy sprzedawać podkłady najlepszej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. wytwarzamy wzmocnione nici, z tego też względu można prosto porównać nasze wyroby a także ich wytrzymałość. Prześcieradła posiadamy w we wszystkich rozmiarach. Pragniemy zaoferować ochraniacz na trwałych gumach. Wszystkie wyroby są bezpieczne oraz przyjazne dla skóry, dostały certyfikat Oeko-tex 100 dzięki czemu mogą być z powodzeniem używane w łóżeczkach niemowląt. Dajemy trwałość, dzięki której wyroby znoszą częste prania

Nieprzemakalny ochraniacz podkład

Nieprzemakalny ochraniacz podkład

https://ochraniacz-na-materac.pl/
Kozienicka 203/1, 26-600 Radom
Tel. 503-684-158
e-mail: [email protected]
NIP: 796-299-32-26
REGON:

https://ochraniacz-na-materac.pl/: Prześcieradło nieprzemakalne na materac

Nieprzemakalny ochraniacz podkład
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.