BIZNESO

BIZNESO

Miejsce wirutalnych spotkań biznesowych. To tutaj znajdziesz wiele interesujących firm, które są gotowe na współpracę z Tobą.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada ma w ofercie rewelacyjnej klasy kampery marki Laika o minimalnym przebiegu i maksymalnej użyteczności. Wynajem kampera jest strzałem w dziesiątkę na urlop.Kampery są świetnie wyposażone dla pary lub kilku osób. Polecana wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje wysoką jakość i satysfakcję w trakcie wojaży. Pojazdy możesz wypożyczyć w kilku różnych punktach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Prezentowane kampery mają całoroczne ogrzewanie oraz klimatyzację z opcją grzania. Z części użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, kabinę prysznicową i toaletę, pokój dzienny z kuchnią i blatem przeznaczonym do posiłków. W kuchni znajdują się m.in.: blat roboczy, okno kuchenne, półka na przyprawy, lodówka i chromowany zlew. Kamper posiada na wyposażeniu: manualną skrzynię biegów, kamerę cofania, czujnik czadu, elektryczne lusterka, moskitiery oraz pojemny garaż.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

Wynajem kamperów premium Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wynajem kamperów premium Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.