BIZNESO

BIZNESO

Miejsce wirutalnych spotkań biznesowych. To tutaj znajdziesz wiele interesujących firm, które są gotowe na współpracę z Tobą.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest zaufanym wytwórcą ukierunkowanym na sprzedaż lemieszy z wytrzymałej blachy trudnościeralnej. Firma obecna jest na rynku od kilkunastu lat i ciągle zapewnia nieporównywalną jakość oferowanych usług. Najważniejszy produkt przedsiębiorstwa to lemiesze. To niesłychanie odporne na złamania i uszczerbki części np. do maszyn. Lemiesze zazwyczaj możemy spotkać na końcu łyżki koparki. Firma STAL-HURT oferuje w sprzedaży lemiesze z blachy trudnościeralnej do mieszarek, które zazwyczaj wykorzystywane są do recyklingu. Części do maszyn, które sprzedajemy są nadzwyczajnej odporności. Są doskonale znane przez operatorów: koparek, równiarek, spychaczy i innych maszyn. Części do maszyn, które są niepodatne na zniszczenia pozwalają zapobiec awariom i wykonywać budowę bez niepotrzebnych opóźnień.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: biuro@stal-hurt.com
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Hardox

Blacha trudnościeralna STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.